MATERAC INEZ

Budowa:

- Pokrowiec z materiału antyalergicznego niepikowanego z wszytym zamkiem, 

- Wysokiej jakości pianka poliuretanowa otaczająca materac z każdej strony,

- Lateks,

- Pianka termoelastyczna (memory visco),

- Mata kokosowa,

- Przekładka tapicerska, 

- Obustronnie zastosowane włókno klimatyzujące 150g/1m,

- Sprężyny kieszeniowe,

- Podwójny system klejenia,

Sprężyny kieszeniowe cechuje elastyczność punktowa dzięki czemu dopasowują się one doskonale do kształtów ciała. W materacu umieszczone są sprężyny kieszeniowe 9 strefowe, które dzielą materac na 9 stref twardości. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce co pozwala na wyeliminowanie odgłosów pracy sprężyn w materacu. Poprzez elastyczność punktową nie odczuwa się różnicy wagi partnerów czy też wiercenia, obracania się drugiej osoby.

Do produkcji materaca wykorzystana została także mata kokosowa, która poprawia wentylacje materaca, zapobiega to nadmiernemu poceniu się. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Przedłuża ona żywotność produtku i zwiększa twardość.

Dodatkowym atutem materaca jest zastosowanie pianki termoplastycznej zwanej visco. Pianka ta zmienia swoją elastyczność w zależności od temperatury, dzięki czemu doskonale dostosowuję się do kształtu ciała i pozwala przybrać kręgosłupowi naturalną pozycję. Visco ma właściwości przeciwodleżynowe, pozwala zredukować dolegliwości związane z kręgosłupem.

 Materac wzbogacony o warstwę lateksu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, zwiększa komfort snu. Doskonale dostosowuje się do kształtu ciała, jest elastyczny i trwały.

Dzięki takiemu rozwiązaniu materac posiada dwie strony o różnych twardościach. Od strony kokosu - twardy, od strony pianki termoelastycznej i lateksu - średnio twardy.

Materac cechuję wysoka jakość surowców, zapewniająca najwyższą jakość snu dlatego można go polecić wymagającym klientom.

 

 

Charakterystyka materaca :

 

 

9 stref- materac posiada 9 stref twardości które doskonale dopasowują się do ciała.


Materac dwustronny- Obie powierzchnie materaca stanowią powierzchnię użytkową.

 

 

 

Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.

 

 

Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 o podwyższonej wytrzymałości i elastyczności.

 

 

Lateks- charakteryzuje się trwałością i elastycznością. Doskonale dostosowuje się do kształtu ciała, poprawia komfort snu. Ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

 

 

Pianka Visco-zmienia swoją twardość w zależności od temperatury. Doskonale dostosowuje się do ciała, podtrzymuję kręgosłup w naturalnej pozycji. Zapobiega powstawaniu odleżyn i redukuje bóle związane z kręgosłupem. Materac z pianką termo elastyczną jest gwarancją najwyższego komfortu snu

 

 

 

Kokos- naturalny produkt, wytwrzany ze skorup orzecha kokosowego. Włókna kokosowe łączone są za pomocą elastycznego lateksu. Produkt polepsza cyrkulację powietrza w materacu. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Materace z włóknem kokosowym są twardsze oraz bardziej odporne na odkształcenia.

 

 

 

Sprężyny kieszeniowe jest ich ponad 270szt. na m2 -zapewniają doskonała elastyczność punktową.

 

 

Materac jest średnio twardy od strony pianki visco i lateksu.

 

 

Materac jest twardy od strony maty kokosowej.

 

 

Pokrowiec posiada zamek co ułatwia ściągnięcie go i wypranie (40stopni C).

 

Budowa materaca pozwala na używaniu go w łóżkach z regulowanym stelażem.

 

 

O Firmie

Firma IWOPOL od 2001 roku stara się zaspokoić potrzeby klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą materacy i mebli tapicerowanych. Materace, meble wykonujemy wg projektów własnych lub indywidualnych


 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą IWOPOL klientów detalicznych oraz salony meblowe, które są zainteresowane współpracą:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 695-933-654
  fax.62 78-103-46
  PPUH IWOPOL HABRAJSKA IWONA UL. NOWA 7 63-640 BRALIN